a fgh INFO I RUBRIKY I AFFS I GALERIE I ROZHOVORY I FAQAA a aaa aaa

INFO

21. dubna 2013 v 23:07 | Klára Vančurová

O majitelce tohoto blogu <
Vzkaz pro všechny ANTImiláčky
<

KONTAKT:

1.Pokuď si chcete jen tak popovídat, tak můžete na:
ICQ : Klára Vančurová (klara.vancurova@centrum.cz)
Skype: WIKIEN.klara.vancurova

2. Pokuď pro mě máte design (výtvor,video apod..), chcete rozhovor nebo máte nějakou prosbu piště na:
e-mail: klara.vancurova@centrum.cz
Ceník:
1) Umístění textového odkazu/banneru na stálo pod záhlavím ve volitelném horním boxu mezi ostatními reklamami: 300Kč (odkaz už nikdy nebude smazán, proto nový návštěvníky vždy určitě zaujme reklama a mohou se podívat)
2) Umístění PR článku na Vašem webu (článek osobně napíši a na blogu zůstane už trvale v rubrice: reklamy): 300Kč
3) Reklama na stálo + PR článek (pokud zvolíte obě možnosti): 500Kč

O BLOGU:

Proč jsi začala s blogováním, jak dlouho máš tento blog?
K blogování mě přivedla kamarádka, která měla názor, že mít svou vlastní webovou stránku je super. Udělala jsem si tedy blog o všem možným. Denně jsem kopírovala, ale nikam to nevedlo. Návštěvnost jsem měla minimální a celé to bylo takové nudné, nedivím se, že mi tam nikdo nechodil. S blogem jsem skončila a asi po roce jsem dostala chuť opět blogovat. Tentokrát jsem nechtěla ukázat svůj kopírácký talent, ale mou vlastní výrobu. Chtěla jsem utéct z reality a někde něco dokázat. S blogem o majitelce jsem začala 21.4.2013

Tušila jsi někdy, že budeš mít tak velkou návštěvnost?
Při zakládání blogu jsem si dala takový "plán", že budu mít velkou návštěvnost. Tenkrát pro mě byla velká návštěvnost 100 lidí denně, ale to jsem netušila, že jednou budu mít návštěvnost 15krát větší než 100 denně. Blog byl založen hlavně za účelem zábavy, ale chtěla jsem také, abych blog nedělala jen pro sebe, ale hlavně pro návštěvníky, kteří jsou pro mě velice důležití. Škoda, že jsem bývalý blog smazala. Teď sem moc lidí chodit nebude, ale snad se poštěstí a zase budu slavná :))

Co ráda děláš kromě blogování?
Ráda plavu (hlavně potápím), ale ze všeho nejvíce miluji tanec! Tančím od 4 let. Ze začátku to bylo spíše cvičení, ale poté disco, pak cheerleading a nakonec i mírně street dance. Byla jsem roztleskávačka 9 let. Miluji, když tančím a najednou ze mě spadne všechen smutek a myslím jen na to, jak se pohybovat. A o čem je vlastně chceerleading?Stanty, roznožky, provazy (různá akrobacie), salta apod... Není to nic lehkého, ale mě to baví. A ze všeho nejraději mám, když jedeme na fotbal a tam se pořádně vyřvu.
No a samozřejmě jsem dále ráda venku s kamarádkama a jen tak blbnu.

Jak dlouho ti trvá práce na blog?
Blog mi zabírá opravdu hodně času. Dříve to bylo i třeba 5 hodin denně, ale teď jsem tu spíše 1 hodinu denně. Blog, kamarádi a jiné zájmy se s psaním těžce skloubí a navíc k tomu všemu píši pro další weby a časopisy, které nesmím zanedbávat.
Když fotím fotopříběh trvá to nekolik dní (vymyslet, nafotit, upravit). Když píšu článek, tak 30min, když se fotím, tak asi 1hod, a když natáčím tak obvykle 30min.

Jak vznikla přezdívka WIKIEN
Fantazie zkusila něco udělat a vymyslela tuto úžasnou přezdívku.

Znají tvý kamarádi a příbuzní blog?
Rodiče o mém blogu ví a naprosto mě podporují. Občas mi však vadí, že sledují můj blog a mají nad tím dohled. Kámoši to ví také, ale někteří to vzali lépe, někteří hůř. Poznala jsem i to,jaké to je, když se s tebou někdo kamarádí jen kvůli blogu, a když tě někdo odsuzuje kvůli blogu nebo nesnáší. Nevadí mi, že to spolužáci vědí, je mi jedno, co si kdo o mně myslí.

Poznávají tě lidé na ulici?
Teď už moc ne. Ale dříve to bylo naprosto brutální :DD. Proto se nestyďte a klidně za mnou přijděte. Já se s vámi vyfotím, nebo vám dám autogram, co si jen budete přát.

Chtěla jsi někdy blog zrušit?
Ano, už bylo pár slabých chvilek. Ale vždycky jsem si řekla, že musím bojovat. Když mě to baví, tak s tím končit nehodlám.
Hezký den, Klára Vančurová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama